pioro

referencje Futura referencje ekspertfitness

Referencje

Z firmą pani Elżbiety Mroczek współpracujemy od kilku miesięcy. Dała się poznać jako osoba niezwykle rzeczowa, sumienna i dotrzymująca terminów. Księgowość prowadzona jest z dużą dokładnością i rzetelnością. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić te firmę.

Dr n.med Piotr Jarosik
Prezes „NZOZ Centrum Medyczne JARMED”
Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21

_________________________________________________________

Z biurem rachunkowym Pani Elżbiety Mroczek współpracuję od ponad 5 lat. Przez ten okres współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Panie Elżbieta Mroczek oraz osoby współpracujące, wyróżniają się dużą kompetencją, terminowością oraz wiedzą z zakresu rachunkowości i zagadnień kadrowych. Serdecznie polecam współpracę z tą firmą.

Maciej Zauder
Rytm s.c, 91-463 Łódź, ul. Zgierska 69

_________________________________________________________

Firma „Donna” z biurem rachunkowym pani Elżbiety Mroczek współpracuje ponad pięć lat. Przez cały ten okres praca przebiegała bez zarzutu. Pani Elżbieta oraz pracownicy biura wykazują się dużą kompetencją, odpowiedzialnością oraz wiedzą w zakresie rachunkowości. Serdecznie polecam pracę z tym biurem.

Wojciech Kowalski
Właściciel

_________________________________________________________

Przez wiele lat swojej praktyki lekarskiej prowadziłem samodzielnie księgi rachunkowe i sprawiało mi to wiele kłopotów. Zdarzało się nie tak rzadko, że przegapiłem termin, nie dopełniłem formalności z nieznajomości prawa lub nieprawidłowo przeprowadzałem pewne procedury. Nie mówiąc już o traconym czasie na wypełnianiu ksiąg i liczeniu słupków. Z chwilą rozpoczęcia współpracy z Panią Elą Mroczek wszystkie te problemy oddaliły się ode mnie, mam nadzieją że na zawsze. Pani Ela prowadzi moje księgi, wylicza zaliczki miesięczne i podatek roczny oraz przypomina o terminach wszystkich obowiązujących wpłat. Mogę liczyć na poradę i pomoc z każdym fiskalnym problemem, co jest dla mnie korzystne a co nie, oraz co najważniejsze, od czasu naszej współpracy przestałem chodzić po urzędach. Gorąco polecam Panią Elę Mroczek jako osobę profesjonalną i doświadczoną w sprawach fiskalnych, która zdecydowanie ułatwiła i usprawniła mi prowadzenie działalności gospodarczej - w moim przypadku praktyki lekarskiej.

Artur Bobeff
Właściciel

_________________________________________________________

Współpracę z Biurem rachunkowym Pani Elżbiety Mroczek rozpoczęliśmy 7 lat temu. Biuro to jest prawdziwym partnerem dla naszej firmy, rozumiejącym nasze potrzeby oraz wspierającym nas w rozwoju, zapewniając bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowych i finansowych. Biuro rachunkowe stara się świadczyć usługi wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnego poziomu cen. Pracownicy biura dysponują ogromnym, wieloletnim doświadczeniem, a biuro ciągle się rozwija poprzez zdobywanie nowej wiedzy oraz reagowanie na potrzeby klientów. Posiada niezbędne kwalifikacje, oraz możliwości techniczne umożliwiające realizację zadań związanych z księgowością. Te cechy wyróżniają je na tle konkurencji.

Sebastain Goszcz
Dyrektor zarządzający